Nöbetçi değil
Yenişehir Elif Eczanesi
Ümraniye, İstanbul · Site Mah., Atay Caddesi No:96/B
Şu an büyük olasılıkla KAPALI
Bu eczane nöbetçi değil ve şu an mesai saatleri dışında. Açık eczane arıyorsanız yakınınızdaki nöbetçi eczanelere bakın.
Eczane bilgileri
- Adres
- Site Mah., Atay Caddesi No:96/B
- Telefon
- 0216 533 64 89
- Konum
- 41.00867, 29.10944
- Kaynak
- OpenStreetMap
1 eczane haritada görüntülenebilir.
Yakında nöbetçi eczane görünmüyor
Konumunuza göre en yakın açık eczaneyi bulun veya İstanbul nöbetçi eczanelerine bakın.
Yakındaki diğer eczaneler
Nöbetçi değil-
Armağanevler Mah., 23 Nisan Caddesi No:184/A · 0216 533 71 49Nöbetçi değilKapalı olabilir
-
Finanskent Mah., Finans Caddesi No:5C BLOK NO:12 · 0216 711 16 00Nöbetçi değilKapalı olabilir
-
Site Mah., Cevahir Caddesi No:4/A · 0216 533 08 80Nöbetçi değilKapalı olabilir
-
İstiklal Mah., Reşitpaşa Caddesi No:92/A · 0216 329 20 54Nöbetçi değilKapalı olabilir
-
Finanskent Mah., Finans Caddesi No:2/C · 0501 560 44 44Nöbetçi değilKapalı olabilir
Konum ve iletişim bilgileri © OpenStreetMap katkıda bulunanları; güncel olmayabilir.