Nöbetçi değil
Doğan Eczanesi
Çubuk, Ankara · Yavuz Selim Mah., Hükümet Caddesi No:65/D
Şu an büyük olasılıkla KAPALI
Bu eczane nöbetçi değil ve şu an mesai saatleri dışında. Açık eczane arıyorsanız yakınınızdaki nöbetçi eczanelere bakın.
Eczane bilgileri
- Adres
- Yavuz Selim Mah., Hükümet Caddesi No:65/D
- Telefon
- 0312 838 31 07
- Konum
- 40.24166, 33.03727
- Kaynak
- OpenStreetMap
1 eczane haritada görüntülenebilir.
Yakındaki nöbetçi eczaneler 3
- Çubuk EczanesiÇubuk · 810 m uzaklıktaNöbetçi
- Akyurt Okan EczanesiAkyurt · 12 km uzaklıktaNöbetçi
- Nur Seda EczanesiPursaklar · 25 km uzaklıktaNöbetçi
Yakındaki diğer eczaneler
Nöbetçi değil-
Yavuz Selim Mah., Reşadiye Sokak No:72/A · 0312 838 62 12Nöbetçi değilKapalı olabilir
-
Yavuz Selim Mah., Hükümet Caddesi No:67 · 0312 837 00 01Nöbetçi değilKapalı olabilir
-
Yavuz Selim Mah., Şeyh Şamil Bulvarı No:5/B · 0312 837 77 63Nöbetçi değilKapalı olabilir
-
Yıldırım Beyazıt Mah., Berat Caddesi No:14/C · 0312 837 86 76Nöbetçi değilKapalı olabilir
-
Yıldırım Beyazıt Mah., Ankara Bulvarı No:3/A · 0312 838 62 38Nöbetçi değilKapalı olabilir
Konum ve iletişim bilgileri © OpenStreetMap katkıda bulunanları; güncel olmayabilir.